Moi Drodzy!

Proszę Was o zapoznanie się z poniższymi zasadami uczestnictwa w zajęciach fitness, na które Was serdecznie zapraszam już od poniedziałku – 8 czerwca:

  1. Przed wejściem na salę proszę o zdezynfekowanie rąk płynem do dezynfekcji, dostępnym na parterze w fitness clubie. Płyn będzie też dostępny przed toaletami i przy recepcji. Śmiało z niego korzystajcie:)

  2. Sprzęt, z którego korzystacie na zajęciach (ciężarki, piłki, gumy, stepy) będą dezynfekowane po każdych zajęciach, lecz możesz dodatkowo zdezynfekować je przed i po użyciu płynem dostępnym przy recepcji.

  3. Zajęcia będą prowadzone przy zachowaniu 2-metrowych odległości między ćwiczącymi. Na podłodze będą wyznaczone miejsca, które będą  wskazywały bezpieczne odległości.

  4. Zalecane jest używanie własnej maty. Jeśli nie posiadasz takiej, możesz skorzystać z mat dostępnych w fitness clubie, ale wymagane jest wtedy przyniesienie własnego ręcznika i rozłożenie go na macie.

  5. Zajęcia będą trwały 45 minut, po czym będzie następowało 15 minut przerwy na zmianę grup ćwiczących, wywietrzenie sali, dezynfekcję sprzętu i powierzchni dotykowych. Jeśli przyjdziecie na zajęcia trochę wcześniej, proszę o poczekanie na ławeczce na parterze, aż wcześniejsza grupa skończy ćwiczyć.

  6. W zajęciach mogą uczestniczyć 24 osoby. Zapisy nie są obowiązkowe, jednak w przypadku, gdy na zajęcia przyjdzie więcej osób, pierwszeństwo będą miały osoby wcześniej zapisane – zachęcam więc do tego:) Jeśli zapisałaś/zapisałeś się na ćwiczenia, a nie dasz rady przyjść – bardzo proszę o poinformowanie o tym.

  7. Jeśli źle się czujesz, zauważasz u siebie objawy choroby – zrezygnuj z treningu i odpocznij. Ćwiczenia nie uciekną, a zdrowie jest najważniejsze!

Będę czekała na Was na sali w poniedziałek z dawką pozytywnej energii i ciekawymi zestawami ćwiczeń! Do zobaczenia!

 

 
 

 

Drodzy Fitnessmaniacy!

Mam dla Was dwie wiadomości…

Pierwsza z nich dotyczy przerwy w zajęciach fitness, która nastąpi od poniedziałku (3 sierpnia) do piątku (7 sierpnia). Od 10 sierpnia wracamy do trenowania z naładowanymi słońcem i naturą bateriami!

Druga wiadomość dotyczy zmiany w harmonogramie zajęć. W piątki nie będzie zajęć dopołudniowych do odwołania, zaś w środy o godzinie 18:00 do FITNESS JOGI dołożymy kilka ćwiczeń na mięśnie brzucha, a o 19:00 zamiast PILATESU zapraszam Was serdecznie na WIECZORNĄ ENERGIĘ:) Będą to zajęcia z różnymi przyborami – w ruch pójdą piłki, ciężarki, gumy i szarfy. Tempo będzie spokojne, ruchy dokładne i pełne, zmienność ćwiczeń duża. Trening taki powinien się spodobać zarówno osobom, które lubią wycisk na TBC, jak i tym, które preferują ćwiczenia wolniejsze. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni!

Trzymajcie się ciepło, do zobaczenia za niedługo!

 

ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH FITNESS

PRZERWA W ZAJĘCIACH