Moi Drodzy!

Proszę Was o zapoznanie się z poniższymi zasadami uczestnictwa w zajęciach fitness, na które Was serdecznie zapraszam już od poniedziałku – 8 czerwca:

  1. Przed wejściem na salę proszę o zdezynfekowanie rąk płynem do dezynfekcji, dostępnym na parterze w fitness clubie. Płyn będzie też dostępny przed toaletami i przy recepcji. Śmiało z niego korzystajcie:)

  2. Sprzęt, z którego korzystacie na zajęciach (ciężarki, piłki, gumy, stepy) będą dezynfekowane po każdych zajęciach, lecz możesz dodatkowo zdezynfekować je przed i po użyciu płynem dostępnym przy recepcji.

  3. Zajęcia będą prowadzone przy zachowaniu 2-metrowych odległości między ćwiczącymi. Na podłodze będą wyznaczone miejsca, które będą  wskazywały bezpieczne odległości.

  4. Zalecane jest używanie własnej maty. Jeśli nie posiadasz takiej, możesz skorzystać z mat dostępnych w fitness clubie, ale wymagane jest wtedy przyniesienie własnego ręcznika i rozłożenie go na macie.

  5. Zajęcia będą trwały 45 minut, po czym będzie następowało 15 minut przerwy na zmianę grup ćwiczących, wywietrzenie sali, dezynfekcję sprzętu i powierzchni dotykowych. Jeśli przyjdziecie na zajęcia trochę wcześniej, proszę o poczekanie na ławeczce na parterze, aż wcześniejsza grupa skończy ćwiczyć.

  6. W zajęciach mogą uczestniczyć 24 osoby. Zapisy nie są obowiązkowe, jednak w przypadku, gdy na zajęcia przyjdzie więcej osób, pierwszeństwo będą miały osoby wcześniej zapisane – zachęcam więc do tego:) Jeśli zapisałaś/zapisałeś się na ćwiczenia, a nie dasz rady przyjść – bardzo proszę o poinformowanie o tym.

  7. Jeśli źle się czujesz, zauważasz u siebie objawy choroby – zrezygnuj z treningu i odpocznij. Ćwiczenia nie uciekną, a zdrowie jest najważniejsze!

Będę czekała na Was na sali w poniedziałek z dawką pozytywnej energii i ciekawymi zestawami ćwiczeń! Do zobaczenia!

 

 
 

 

Drodzy Fitnessmaniacy!

W dniu 20 sierpnia 2020 (czwartek)  nie odbędą się zajęcia zumby. Jest to jednorazowa zmiana i od przyszłego tygodnia zajęcia będą odbywały się normalnie.

 

ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH FITNESS

JEDNORAZOWA ZMIANA W ZAJĘCIACH W CZWARTEK - 20 SIERPNIA